Zadzwoń do nas: 22 205 25 40 biuro@helixpolska.pl

Firma HELIX Sp. z o.o.

Sprawdzona hurtownia napojów, kawy i słodyczy

HELIX Sp. z o.o. jest firmą handlową, która na polskim rynku hurtowniczym istnieje już od 2008 roku. Mamy więc wiele lat cennego doświadczenia, które pomogło nam stworzyć solidną bazę dostawców i odbiorców. Przez ten czas doskonale poznaliśmy też zasady handlu w Polsce i na świecie. Ciągły rozwój i pogłębianie wiedzy branżowej jest dla nas bowiem priorytetem. Jednocześnie stawiamy na trwałe relacje handlowe, oparte na partnerskich zasadach. Robimy wszystko, aby sprostać wymaganiom rynku, co oznacza, że w swoich działaniach jesteśmy elastyczni i często stawiamy na nowe, niekonwencjonalne, ale skuteczne rozwiązania.

 

Od początku naszej działalności staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i dbać o wysoki poziom ich satysfakcji. Kładziemy nacisk na wysoki poziom obsługi klienta i stawiamy na nowoczesne rozwiązania logistyczne.

Nasi klienci doceniają takie podejście, czego świadectwem jest fakt, że ich grono klientów naszej hurtowni FMCG powiększa się systematycznie z każdym kolejnym rokiem istnienia firmy, a pierwsza przeprowadzona transakcja nigdy nie jest ostatnią.  

Nasza lokalizacja:

Tomasz Bryczkowski

prezes

Agnieszka Magdziarz

dział księgowy

Janusz Stryjek

kierownik magazynu